سرخط خبرها
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / لغو خدمات پیامک مبتنی بر محتوا همراه اول

لغو خدمات پیامک مبتنی بر محتوا همراه اول

لغو خدمات پیامک مبتنی بر محتوا همراه اول و آموزش حذف و غیرفعال سازی خدمات مبتنی برمحتوای همراه اول به طور کامل و جامع برای قطع خدمات محتوایی مبتنی بر پیامک. از آنجایی که در فیش قبض موبایل مشتریان همراه اول عنوان ارزش افزوده به خدمات مبتنی بر محتوا تغییر یافته است و نحوه لغو این خدمات به دلیل تنوع سرویسهای ارائه شده مشکل بوده و راهکار لغو این خدمات پیامکی و قطع ارسال پیامک خدمات مبتنی بر محتوا در قبض موبایل مشترکین به خوبی از طرف همراه اول اطلاع رسانی نشده است، آموزش حذف این خدمات از مجموعه سرویس های همراه اول را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید با استفاده از آموزش غیر فعال سازی خدمات مبتنی بر محتوا از دادن پول الکی به همراه اول خلاص شوید.

 

 

 

لغو خدمات پیامک مبتنی بر محتوا همراه اول

لغو خدمات پیامک مبتنی بر محتوا همراه اول ارائه شده در این بخش از هر مطلبی تو همه سایت ها کامل تر هست و میتونید با استفاده از کد لغوی که براتون میگم به راحتی این خدمات رو حذف کنید و برای همیشه از شرش خلاص بشید.

 

خدمات مبتنی بر محتوا همراه اول چیست

از اوایل سال ۱۳۹۴ همراه اول شروع کرد به ارسال تکراری پیامکی با این محتوا که “برای حمایت از محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان و صرفه جویی در کاغذهای مصرفی از دریافت قبض کاغذی انصراف دهید و به سیستم ارسال ایمیلی قبض موبایل خوشامد بگید” !!!

 

کارشون خوب و قشنگ بود، البته اگه فقط تنها دلیلشون حمایت از محیط زیست بود!!! ولی همه ما میدونیم که کسی نیست که برای محیط زیست کشورمون واقعا ارزش قائل باشه. هدف اصلی همراه اول و بقیه اپراتورها این بود که خیلی مشترکینشون از ریز مبالغی که دارن به همراه اول یا ایرانسل پرداخت میکنن سر در نیارن. و توی همین زمان بود که همراه اول اومد اسم سرویس ارزش افزوده رو به خدمات مبتنی بر محتوا تغیر داد که خیلی راحت نشه به راهکار لغو این خدمات دسترسی پیدا کرد.

 

اما، خدمات مبتنی بر محتوا کلا یک سری پیامک هستن که برای شما ارسال میشن و بعضی وقتا هم از شما میخوان که جوابشون رو بدید، بخوام براتون مثال بزنم، پیامک های مسابقه، پیامک های خبری، پیامک های نرخ ارز و طلا، پیامک ها فال و پیامک هایی از این قبیل جزو خدمات پیامکی همراه اول هستن. برای لغو خدمات پیامک مبتنی بر محتوا به ادامه این پست مراجعه کنید و از کدهای لغو خدمات پیامک مبتنی بر محتوا بر حذف خدمات مبتنی بر محتوای پیامکی همراه اول استفاده کنید.

 

خدمات مبتنی بر محتوا به درد کسی میخوره؟

والا من که از اول به هیچکدوم از این پیامک ها علاقه ای نشون ندادم و با حذف پیامک های تبلیغاتی خط همراه اول و ایرانسل خودم، و جواب ندادن به پیامک هایی مسابقه ای و با جو گیر نشدن برای حمایت از این تیم و اون تیم و این بنیاد و اون یکی بنیاد، از اول خودم رو درگیر این پیامک های محتوایی نکردم. ولی دوستای زیادی بودن که اون اوایل یک سره دنبال پیامک های خبری، شرکت کردن توی مسابقات پیامکی برای یک شبه پول دار شدن، و فال و حمایت از این و اون بودن!!! ولی بعد از یه مدت که قبضای موبایل ۲۰۰ – ۳۰۰ هزار تومنی براشون اومد قشنگ میشد پشیمونی رو تو چشاشون دید.

 

ما هم این کدها رو به شما دوستان پشیمان میدیم تا از دست این هزینه های الکی خلاص بشید.

 

 

 

نحوه حذف خدمات مبتنی برمحتوای همراه اول و غیر فعال سازی خدمات مبتنی بر محتوا همراه اول از قبض موبایل

کلا پیامک هایی که برای شما میان به دو دسته تقسیم میشن:

  1. پیامک های مفید بانکی و دانشگاهی و سازمانی و اداری
  2. پیامک های تبلیغاتی آزار دهنده
  3. پیامک های پولی محتوایی

 

اولا اصلا نیاز نیست پیامک های مفید رو حذف یا لغو کنید و اصولا نمیتونید این جور پیامک ها رو غیر فعال کنید. پس اصلا نگران نباشید و با خیال راحت دو نوع پیامک بعدی (تبلیغاتی و پولی) رو حذف کنید.

 

قطع دائمی پیامک های تبلیغاتی (لغو پیامک های تبلیغاتی)

قطع پیامک های تبلیغاتی اکیدا به شما توصیه میشه و خیلی راحت میتونید برای همراه اول یا ایرانسل کد ستاره ۸۰۰ مربع (#۸۰۰*) رو بگیرید و توی بخشی که باز میشه و از شما عدد میخواد، عدد ۳ رو وارد کنید و روی ارسال یا send بزنید. با این کار بعد از چند دقیقه یه پیامک برای شما میاد که میگه تا ۲۴ ساعت آینده پیامک های تبلیغاتی شما حذف میشن و دیگه برای شما پیامک تبلیغاتی ایرانسل یا همراه اول ارسال نخواهد شد.

 

قطع پیامک های پولی محتوایی (لغو خدمات مبتنی بر محتوا)

چگونگی قطع پیامک های محتوایی پولی و لغو خدمات مبتنی بر محتوا از قبض موبایل هم به راحتی حذف پیامک های تبلیغاتی هست. نحوه لغو خدمات پیامکی همراه اول و ایرانسل خیلی راحت هست و کافیه مثل پیامک های تبلیغاتی ستاره ۸۰۰ مربع (#۸۰۰*) رو شماره گیری کنید و اینبار به جای عدد ۳ عدد ۲ رو ارسال کنید. با ارسال عدد ۲ در پاسخ صفحه ای که با گرفتن #۸۰۰* باز شده به راحتی خدمات مبتنی برمحتوای همراه اول حذف میشه و پیامکی هم بعد از چند دقیقه به دستتون میرسه که میگه خدمات مبتنی بر محتوا شما تا ۲۴ ساعت آینده غیر فعال خواهند شد.

 

 

سپاسگذاری

از بخش آموزش سایت پاساک گروپ برای ارائه این آموزش برای اول بار بسیار سپاسگذاریم. میتونید برای دانلود آموزش جامع لغو سرویس های فعال همراه اول به سایت پاساک گروپ از طریق لینک زیر مراجعه کنید:

غیر فعال سازی خدمات مبتنی بر محتوای همراه اول

 

 

 

لینک‌های مفید

تجهیزات شبکه | دوربین مخفی | دوربین سیم کارت خور | انرژی خورشیدی | یو پی اس | گیت کنترل تردد شیشه ای | دستگاه حضور و غیاب | دستگاه برش لیزری